Ediția: Marți 28 Mai 2024. Nr. 6635
Ediția: Marți 28 Mai 2024. Nr. 6635

VIDEO: Daniel Nicolaș va candida pentru un nou mandat de primar al orașului Odobești

          Primarul orașului Odobești și-a anunțat candidatura pentru un nou mandat de edil șef. Primarul Daniel Nicolaș are sprijinul PSD, partid pe care îl reprezintă încă de la primul mandat. Daniel Nicolaș este primar al orașului Odobești din anul 2004. „Pentru a continua împreună modernizarea orașului nostru, mi-am anunțat în mod oficial intenția de a candida pentru un nou  mandat de primar al orașului Odobești. Am construit împreună blocuri, școli, grădinițe, săli de sport, stadioane, parcuri, am modernizat și extins rețele de utilități publice de apă, canalizare, gaze, iluminat public, am asfaltat străzi, alei și drumuri de exploatare, am modernizat trotuare, vom înființa piste de biciclete, zone de agrement, vom inaugura în acest an prima creșă de după revoluție în orașul nostru, vom finaliza planetariul, observatorul astronomic, zona de agrement din Supuși, transportul public și toate celelalte proiecte începute. Îmi doresc să fiți alături de mine ca de fiecare dată, să stabilim împreună bazele unui nou parteneriat de patru ani prin care să putem să conviețuim în liniște, în armonie, în respect și solidaritate, în orașul nostru de poveste – Odobești orașul Viilor domnești. Cu respect, al dumneavoastră Daniel Nicolaș – un primar pentru care fiecare odobeștean contează“, a scris primarul Daniel Nicolaș pe pagina sa de facebook.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

You cannot copy content of this page

× Ai o stire interesanta?