CSM Focșani 2007 – CSM Pașcani 2-0 (1-0)
Formația CSM Focșani 2007: Dogaru – Dediu, Săpunaru, Salaoru, Petrescu – Sterian (63 Paizan), Lupu, Pădineanu, Manu – Remus Popa (84 Andrei Apenciucesei), Pasăre (11 Predoiu, 79 Lăudatu)
CSM Focșani 2007 a câștigat partida din etapa a 25-a a Ligii a III-a pe care a disputat-o pe stadionul Milcovul astăzi, 26 aprilie, în compania CSM Pașcani. Golurile victoriei au fost marcate de Pădineanu, în minutul 40 și Remus Popa, în minutul 72. Focșănenii au mai trimis de patru ori mingea în barele porții Pașcaniului.