Echipa de handbal juniori II a clubului CSM 2007 Focșani a reușit „performanța” de a pierde toate cele 20 de partide disputate în cadrul seriei C din Campionatul Național. Zilele trecute, echipa de pe Milcov a evoluat la ultimul turneu, organizat la Galați și a suferit eșecuri pe linie. Rezultatele echipei CSM 2007 Focșani la turneul de la Galați: 8-32 cu LPS Buzău, 17-29 cu CSO Mizil, 13-29 cu LPS Brăila și 4-29 cu CSÅ Galați.
Primele patru clasate s-au calificat la turneul semifinal I.