Potrivit unui comunicat al IPJ Vrancea, un eveniment rutier a avut loc în urmă cu puțin timp la ieșirea din Adjud către municipiul Focșani. Evenimentul a fost anunțat prin apel la 112. Conform IPJ Vrancea, sunt implicate două autovehicule, în acest moment nefiind cunoscut dacă există victime. Vom reveni cu detalii.
UPDATE! Nu sunt victime, este vorba despre o tamponare soluționată de polițiștii din cadrul Biroului Rutier Adjud. Traficul se desfășoară normal. (IPJ Vrancea)