Așteptăm ca fiecare cetățean al județului Vrancea să respecte normele de conduită!
În urma ridicării stării de urgență, Crângul Petrești redeschis pentru cetățenii județului Vrancea, în doar 2 zile, s-a umplut cu tot felul de gunoaie.
Consiliul Județean solicită tuturor locuitorilor respect pentru fondurile investite, prin păstrarea curățeniei și protejarea bunurilor, întrucât imaginea pozitivă a județului nu poate fi realizată doar prin implicarea instituțiilor publice, ci este absolut necesar aportul fiecărui cetățean în parte.
Păstrarea unui mediu înconjurător sănătos și curat, depinde numai de dumneavoastră! Contăm pe spiritul civic și bunul simț al fiecărei persoane care vizitează Crângul Petrești!
sursă foto și text: Consiliul Județean Vrancea