Cu ocazia sărbătorii Sfântului Nicolae și a Zilei Internaționale a Persoanelor cu Dizabilități, centrul CARTHA a împodobit bradul – simbolul Sărbătorilor de Iarnă – și au cântat colinde. Tort, suc și voie bună au fost oferite de Larisa Sorea, Cofetaria „Nika”, Decuseară Marieta și Părintele Olar Gheorghiță.
Cu acestă ocazie mulțumim celor ce au fost alături de noi și urăm un călduros La Mulți Ani celor care (și-au serbat) ziua numelui!
Centrul CARTHA Adjud