Biroul de Consiliere pentru Cetățeni Focșani, susținut de Asociația pentru Parteneriat Comunitar Focșani, împreună cu Asociația Națională a Birourilor de Consilliere pentru Cetățeni (ANBCC), organizează o serie de dezbateri locale în cele două municipii vrâncene. Denumite „Focșani și Adjud, participă! Dialog pentru comunitate”, cele două evenimente se vor desfășura astăzi, începând cu ora 12.00 în Adjud la Casa de Cultură „Tudor Vornicu”din localitate, respectiv ora 16.00, în sala de ședințe a Consiliului Local Focșani. Informații suplimentare puteți obține de la persoanele de contact: Cristian Neagu, Coordonator Birou, BCC Focșani tel 0784.211822 email: bcc_focsani@vrancea.info sau Vasile Croitoru, Coordonator Birou BCC Adjud tel. 0747.697759 email bcc.adjud@yahoo.com.