Ediția: Sâmbătă 15 iulie 2024. Nr. 6670
Ediția: Sâmbătă 15 iulie 2024. Nr. 6670

Antrenorul echipei de fotbal CSM Adjud 1946 pleacă la CSM Bacău

Facebook CSM Adjud 1946:

Mulțumim, mister! Antrenorul echipei noastre, Andrei Întuneric, a ajuns la final de contract cu noi și a ales să își continue cariera la CSM Bacău, echipă din liga a 3-a care își propune promovarea în liga a 2-a în sezonul următor. Alături de Andrei, am reușit să realizăm ceea ce ne-am propus: promovarea în liga a 3-a. Această performanță a fost posibilă datorită dedicării și efortului său neobosit, dar și a staffului său, iar pentru asta îi suntem recunoscători.

Încă o dată, mulțumim și mult succes în noul proiect, Andrei! Suntem convinși că vei continua să strălucești și să obții rezultate remarcabile. În zilele următoare, vom avea discuții cu două posibilități pentru postul de antrenor. Suntem încrezători că vom găsi persoana potrivită pentru a continua drumul nostru spre succes. Să rămânem motivați și uniți pentru a atinge noi obiective și a scrie noi capitole de succes în istoria echipei noastre!

Mulțumim domnilor!!

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

You cannot copy content of this page

× Ai o stire interesanta?