Ediția: Marți 23 iulie 2024. Nr. 6676
Ediția: Marți 23 iulie 2024. Nr. 6676

Filmele de la Happy Cinema Focșani, în perioada 14 – 20 iunie

Vineri, 14 Iunie
15:00 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
15:30 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
17:00 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
17:30 Prieteni imaginari (dub) – Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
19:20 Întors pe dos 2 (sub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
20:00 DogMan – Dramă, Premiera, AP12
21:30 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
22:10 The Watchers – Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Normal, AP12

Sâmbătă,15 Iunie
10:30 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
11:00 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:30 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:00 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
14:30 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
15:20 Prieteni imaginari (dub) – Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:30 Furiosa: A Mad Max Saga – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
17:30 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
19:30 Întors pe dos 2 (sub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
20:00 DogMan – Dramă, Premiera, AP12
21:30 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
22:10 The Watchers – Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Normal, AP12

Duminică, 16 Iunie
11:00 Frumoasa din Pădurea Adormită – Aventuri, Familie, Normal, AG
11:30 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:30 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
13:30 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
15:00 Prieteni imaginari (dub) – Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:30 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
17:20 Întors pe dos 2 (sub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
18:00 Furiosa: A Mad Max Saga – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
19:20 DogMan – Dramă, Premiera, AP12
21:00 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
21:30 The Watchers – Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Normal, AP12

Luni, 17 Iunie
14:30 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
15:00 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
16:30 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
17:00 Prieteni imaginari (dub) – Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:40 Întors pe dos 2 (sub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
19:20 DogMan – Dramă, Premiera, AP12
21:00 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
21:30 The Watchers – Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Normal, AP12

Marţi, 18 Iunie
14:30 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
15:00 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
16:30 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
17:00 Prieteni imaginari (dub) – Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:40 Întors pe dos 2 (sub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
19:20 DogMan – Dramă, Premiera, AP12
21:00 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
21:30 The Watchers – Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Normal, AP12

Miercuri, 19 Iunie
14:30 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
15:00 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
16:30 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
17:00 Prieteni imaginari (dub) – Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:40 Întors pe dos 2 (sub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
19:20 Mothers’ Instinct – Dramă, Thriller, Avanpremiera, AP12
21:00 The Bikeriders – Crimă, Dramă, Avanpremiera, AP12
21:30 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15

Joi, 20 Iunie
14:30 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
15:00 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
16:30 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
17:00 Prieteni imaginari (dub) – Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:40 Întors pe dos 2 (sub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
19:20 Mothers’ Instinct – Dramă, Thriller, Avanpremiera, AP12
21:00 The Bikeriders – Crimă, Dramă, Avanpremiera, AP12
21:30 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

You cannot copy content of this page

× Ai o stire interesanta?